Ultramaraton Jakuszycki 5. Letni Bieg Piastów

0
286
views

Jak przebiec dystans 50 kilometrów po górach? Jak się do tego przygotować, zarówno fizycznie i psychicznie? Jak nie zrezygnować w ostatniej chwili i wreszcie jak nie utracić ducha walki w trakcie? Katarzyna (Wyzwanie33) 26 sierpnia 2017 pokonała pierwszy raz w życiu ten dystans w Górach Izerskich podczas Letniego Biegu Piastów.

Na ultra w ramach Letniego Biegu Piastów zapisałam się dość wcześnie i spontanicznie, sama jeszcze nie do końca wiedząc jak ugryźć dystans 8 kilometrów dłuższy od maratonu, po górach. Ale skoro w życiu trzeba spróbować wszystkiego, jeśli nie teraz, to kiedy? Prześledziłam opis trasy na stronie organizatora, że zgubić się nie da, że nie jest ciężka, w sam raz na początek górskiego poważnego biegania. Mijały kolejne dni, głowa była coraz bardziej nakręcona, a nogi już chciały biec w Izerach.

Zajrzyj na jej blog do wpisu Ultramaraton Jakuszycki 5. Letni Bieg Piastów i zobacz jak można dawać z siebie wszystko z uśmiechem na ustach. W końcu bieganie ma sprawiać też przyjemność